| anonim_4396 a întrebat:

Sa invoc un spirit sau nu stiu cm se face dar sa invoc sau nu?

Răspuns Câştigător
| noi3 a răspuns:

Ghivol, problema nu e sa invoci... asta se face foarte usor. problema e sa il trimiti inapoi [si nu poti doar sa-l bagi in p**da mamii lui]. deci nu-ti recomand sa te joci cu aceste entitati.

succes la vrajit fete in schimb.

amu' pe bune, de ce vrei sa faci asta?

4 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Auzy daca tot vrei sa invoci o fantoma invoac-o pe bloody mary! laughingzi de 3 ori bloody mary in fata oglinzi in baie la miezul nopti!(fii singur cu lumina stinsa)! laughing si dupa aia sa ne zici si noua cum a fostbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De plictiseala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plictiseala

| ColonelStone a răspuns:

Invoca'l pe Hitler! PS: daca esti evreu sau rromi nu'ti recomand, sau mai bine il poti invoca pe satana insusi laughing dar totusi dc vrei sa invoci pe cineva?
vrei un autograf ceva?