| MatildaPetrini a întrebat:

Cum pot sa creiez un blog?

8 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Blogspot,worldpress,tumblr si de acolo ai instructiuni pe site-uri

| ChioruL14 a răspuns:

Trebuie sa fii creiator, nu face oricine...

| Wehrmacht a răspuns:

1.Platesti pe cineva sa il faca sau gasesti pe cineva care nu are ce face
2.Invata HTML si CSS, mai mult HTML si fa-l singur.Nu e greu.HTML il inveti in maxim o saptamana.
Cauti pe google tutorial html.

| Reek54 a răspuns:

Invata mai intai sa scrii corect, mai ales daca vrei sa devii bloggerita.

| miki10love a răspuns:

Pai exista mai multe site-uri poti sa incerci pe Blogratuit.ro, blogspot
sau poti sa cauti pe google cu simpla propozitie creeaza un blog si urmezi pasiwinking sper ca am fost de ajutor funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apai mai bachus daca nici tu care esti zeu nu stii, noi simpli muritori de unde sa stim?

| Keilly a răspuns:

Poti incearca site-ul asta;) :http://www.blogratuit.ro/ro/creeaza-ti-propriul-blog/

| xItsMe a răspuns:

In primul rand e `creez` :))
Si in al 2-lea rand e foarte simplu. Intrii pe www.blogspot.com, iti faci un cont google de pe www.gmail.com si apoi reintri pe blogspot.com si dai creeaza un blog, te loghezi dupa care iti faci blogul dupa preferintele tale... si e doar o parte din ce trebuie sa stii dar m.ai intrebat cum se creeaza nu cum se posteaza si alte chestii :))