| MatildaPetrini a întrebat:

Vreau sa creiez un blog. Cum pot sa-l fac. Ce site trebuie sa accesez? Care e mai bun?happy

8 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu personal recomand www.ucoz.ro - din toate platformele pe care le-am incercat asta mi s-a parut cea mai faina. Un plus mare, din perspectiva mea, e ca au si forum.ucoz.ro unde sunt multe materiale ajutatoare si utilizatori care iti pot oferi si o sugestie, la nevoie :)

| nda a răspuns:

Nu mai creia nimic... happy

| whatevernvm a răspuns (pentru nda):

Mi-ai luat vorba din gurahappy

| Seby52 a răspuns:

In primul rand mai bine nu mai "creia" nimic. Ca sa creezi un blog trebuie sa stii foarte bine limba romana... Dar totusi foloseste blogspot sau wordpress!

| MatildaPetrini explică (pentru Seby52):

Daca ne pierdem abilitatea de a gresi, cu ea ne pierdem si abilitatea de a progresa. Multumesc ca m-ai corectat. happy

| Seby52 a răspuns (pentru MatildaPetrini):

Nu ai pentru ce. Sa fii mai atenta data viitoare. Si sper sa-ti mearga bine treaba cu blogul si daca vrei o sa-ti fac si reclama.

| DedeDedycz a răspuns:

Poti sa-ti faci blog de wordpress.com eu pe acesta il folosesc, inaintea lui foloseam blogspot, dar mi se pare mult mai ok wordpress.

| drutza98 a răspuns:

In primul rand nu e "creia" e "creea".
In al doilea rand, eu cred ca Tumblr e cel mai potrivit loc pentru un blog.
Funda?