| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa editez o poza astfel inkat 2 persoane sa se sasrute... cu program ceva daca stiti... din 2 persoane intr-o poza sa o editez sa arate ca si cum se saruta sau ceva de genu asta VA ROG MULT love struck funda >:

6 răspunsuri:
| PoliTm a răspuns:

Daca vrei poti incerca pizap daca va sarutati in poza puteti da la oucout pentru a va decupa si a va pune pe un fundal funda?

| r4u10h a răspuns (pentru PoliTm):

Eu ma refeream la 2 persoane care stau una langa aqlta si nu se saruta... si eu so editez ca se se vada ca ele se saruta ...nu stiu daca am explicat asa de bine dar na.

| IMC90 a răspuns (pentru r4u10h):

Ai cartonas rosu pentru urmatoarele faulturi repetate la adresa limbii romane :

''sasrute, genu, aqlta, so''

Formele corecte sunt : sarute, genul, alta, s-o (care substituie pe ''sa o'' si deci se foloseste cratima)
Incearca sa te uiti mai putin la Kapatos si sa pui mana pe cartea de limba romana. Persevereaza si sunt convins ca vei reusi!

| r4u10h a răspuns (pentru IMC90):

Mda... kapatos laughing

| PoliTm a răspuns (pentru r4u10h):

Poti folosi pizap sa decupezi o forma si sa o pui unde vrei si eu am modificat una, m-am pus pe santiago bernabeu.

| Evelyne13 a răspuns:

Pur si simplu photoshop!