| EyesSad17 a întrebat:

Cum pot sa scap de deja vurile astea ...stiu ca raspunsul vostru 'e ca nu ai cum' rolling on the floordar sper sa nu fie asta sa existe vreo scapare ofer funda

Răspuns Câştigător
| ELLSSA a răspuns:

Se zice ca prin aceste deja-vu-uri iti poti vedea si viitorul si ca viata ta duce printr-o cale buna...
Chiar nu esti deloc incantata de asa ceva?
Cat timp era apoape de mine, mai mereu aveam noi doi.Acum de cand nu a mai fost nici macar unul nu am mai avut si mi-e dor de ele...sad

5 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Ma tu in loc sa fi recunoscator ca poti sa vezi in universuri paralele tu ce faci?

| DakotaRoyse a răspuns:

Mamă mamă, eu aş muri să am mai des sentimentu' ăla. Gândeşte-te că e o chestie bună. Că ai impresia că ştii ce va fi în viitor pentru câteva secunde big grin

| EyesSad17 explică:

Sincer o vad super frumoasa dar nu cred

| Pιxxιε a răspuns:

Hipnoza!tongue

| LifeIsMyColor a răspuns:

Poate te gandesti prea mult la chestia asta si de aia ti se pare orice un "deja vu". Nu e nimic de speriat si mie mi se intampla uneori :]. Baftaa =]!