| dummy a întrebat:

Salut sunt mihai si as avea si eu urmatoarea intrebare?!

am slabit in jur de vreo 30 de kg si am ramas cu un tesut adipos foarte urat, ca sa scap de el mi-am cumparat un aparat cu benzi pentru masaj, dar nu stiu daca e bun sau daca as avea nevoie de altceva.

astept raspunsul vostru, va multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Depinde ce aparat ai eu zic ca te ajuta dar sa faci zilnic macar o data si o jumate de ora macar pe zi, eu am o centura de masaj si ma ajuta am slabit 6kg in 2luni si nu mi-a ramas tesut adipos urat ca am pus tot timpul centura si mi-a tonifiat pielea din nou, bine la tine ai dat mai multe kg de aceea trebuie mai mult sport sa tonifici din nou pielea si sa se retraga frumos.nu te lasa continua cateva luni macar 2cu aparatul ce l-ai cumparat si nu exista sa nu ai rezultate si ci revenirea pielii daca e prea multa si nu o sa reusesti in cateva luni ceea ce nu cred, atunci mergi la un chirurg estetician si se rezolva cu tesutul adipos nu dispera si ai rabdare si fa exercitii. succes si zi si noua cum ai slabit asa mult.

| eni a răspuns:

Esti tare! cum ai reusit? I-mi scrii reteta? iar in legatura cu tesutul adipos, cred ca chirurgical poti scapa de el.Sunt specialisti care se ocupa cu asa ceva.Cat te tine? 2-3zile? si ai scapat de grasime.Nu cred ca aparatul te v-a ajuta. Fa mult sport alearga, abdomene.

| Elena1234456 a răspuns:

Mai Mihai, ai mai pus odata aceasta intrebare! Ma scoti din minti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mishule, te rog mult zi-mi si mie cum ai slabit? ce ai mancat si cat? Spune mah, Mishule tot tot tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Srry sunt noua n-am stiutbig grin

| dummy explică:

Am mers la doctor la doamna doctor gavrila de la spitalul RATB de langa spitalul colentina