| Giubby a întrebat:

Cum pot sterge din memoria calculatorului MOZILLA? va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs, iar in lista ce-ti va aparea cauta Mozilla Firefox, click pe acesta, iar mai apoi selecteaza Remove.
Succes! happy

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cu control panel add remouve

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti in partitia c:/, e un fisier "ntldr", e ascuns (dai la folder options => bifezi "show hidden files" si debifezi "hide system files"). Il stergi si vei scapa de mai multe programe nefolositoare, nu numai de mozila.

| miky_1289 a răspuns:

Start-control panel-add or remove program-selectezi mozilla-remove