| gynycola a întrebat:

CUM CURATZ MEMORIA CALCULATORULUI...

5 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Eventual iti cumperi un hard extern de capacitate mare, peste 300GB, apoi formatezi calculatorul, reinstalezi windows-ul si iti va merge si calculatorul mai bine.

| đąиiعℓ a răspuns:

Cu "CCleaner"sil poti descarca de aici http://www.ccleaner.com/download

| mircea a răspuns:

Cred ca prin stergerea unor softuri inutile, sau care nu-ti trebuie si apoi prin DEFRAGMENTARE. Oricum, nu-ti raman piese sa faci si o trotineta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand organizeaza'ti documentele, pozele, muzica, filmele in foldere si sterge tot ceea ce nu ai nevoie. Ceea ce folosesti mai rar pune pe cd-uri sau dvd-uri.
Iti mai recomand o metoda in care tu nu esti nevoit sa stergi nimic:click dreapta pe fiecare partitie-->properties-->si alege disk cleanup.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu FastDefrag 1. 0 Eu asa am