| alex300 a întrebat:

Cum poti sa atingi 1000/h fara sa te misti

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Zboara cu avionul. Un Craciun fericit!

| Shammal a răspuns:

Creezi un camp de energie in jurul tau, un fel de Merkaba

| noktambul a răspuns:

Stai fara sa te misti intr-un vehicul care se misca/se inalta/se deplaseaza cu 1000/h!

| BrD a răspuns:

1000 ce pe ora? km? Intr'un avion al armatei. In cadere libera de la 23-4km deasupra pamantului. Sa fi pe post de ghiulea intr'un tun special. Cu gandul...Sunt multe variante.

| Roby67 a răspuns:

@ioandelasal, avioanele de pasageri ajung foarte rar la o viteza de peste 1000 Km/h. De regula se deplaseaza cu o viteza de pana la 950 Km/h. La viteza de 1000 Km/h se ajunge la o altitudine peste 11. 000 de metri si numai cu vanturi prielnice, spre exemplu cu un Boeing 777. Deci, probabilitatea sa te urci in un avion si sa zbori peste 1000 Km/h este foarte mica.
Numai bine si sarbatori fericite si tie.
PS daca doresti pot sa iti explic in privat, catdecat cum este cu cele 4 viteze ale avionului.

| membrugirl2010 a răspuns:

Puterea gandului...

| deletedprofile a răspuns:

Foarte simplu. Scrii pe o foaie de hartie "1000/h", apoi atingi foaia si gata, ai atins 1000/h.
Serios vorbind acum cred ca intr-un avion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandind laughing

| TheClassicGuitar a răspuns:

Nustiu D'astea! 1000 de cai frumosi. In miscare fetele trebuie; sa fie frumoase in masini sa nu se miste laughing)

| XtremeDemon a răspuns:

Foarte Simplu Te urci an MAGLEV nici nu ai sa-ti dai seama cu ce viteza mergi,

| CiuxyM a răspuns:

Ii atingi cu mana laughing

| AlexZalau a răspuns:

Cum pot sa ating 1000 pe ora? 1000 ce...metrii? centimetrii?