| anonim_4396 a întrebat:

Cum putem obtine pacea pe pamant? Sau din cauza orgoliului si poate a religiei nu o putem obtine?

Răspuns Câştigător
| Inferno a răspuns:

"Pacea adevarata nu va dainui pe Pamant decat atunci cand ultimul om il va ucide pe penultimul." Hitler

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Pff sad vroiam si eu sa am satisfactia sa dau un head shot:.

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Pacea se va obtine numai atunci cand Kintzi, Niuntzi, Barbat si Leona vor face cercul concomitent al vietii.Trebuie sa recunosc, nimic nu ne-ar face mai fericiti decat implinirea acestui fapt grandios! Daca Kintzi nu va face asta, intr-un final vom sfarsi cu totii atacati de zombie, dar asta cred ca ai dedus si singur.

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns (pentru Inferno):

Asa imi spunea si Kintzi ieri langa focul ce ardea, in timp ce mancam briose cu afine la inmormantarea prietenei mele care a murit.Iti urez bafta iubito:*:*:*:*