| Elena1234456 a întrebat:

Daca nu ma place si stie ca eu il plac poate fi gelos atunci cand ma vede cu alt baiat doar din cauza orgoliului?

Răspuns Câştigător
| tinasong a răspuns:

Nu se poate numi neaparat gelozie, dardac el stie ca il placi e posibil creada ca tu vei alerga mult timp dupa el, iar faptul ca te vede cu altul il frustreaza.

6 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Sigur ca dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... asa ar parea

| AngelHugz a răspuns:

Cred ca da.

| Against a răspuns:

Nu.

| siminafive5 a răspuns:

Poate, depinde de fiecare baiat

| alexuta111 a răspuns:

Depinde de persoana lui. Daca e posesiv se poate si din cauza orgoliului, dar daca nu ori te iubeste si nu recunoaste ori nu te place, si in acest caz nu poate fi gelos, Sper ca te-am ajutat.