| baba a întrebat:

Cum rezistaţi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda! ai dreptate.cam multe! depinde si de caracterul fiecaruia, cei mai sensibili vor avea mai mult de suferit, cei care stiu sa dea din coate mereu razbesc, sau aproape mereu.important este sa nu te lasi coplesita. uneori trebuie sa lasam lucrurile sa vina de la sine si parca totul se aranjeaza altfel.si eu am fundul tabacit de atatea suturi si cateodata ma intreb cum de am putut rezista, uite ca putem. oamenii au limite pe care niciodata nu le vor cunoaste.sa fim sanatosi, sa avem grija sa fim sanatosi pentru a putea rezista presiunii psihice, ca belelele curg ca pe apa garlei.

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eh, merge. Azi am avut o zi faina, de exemplu. Pana maine... mai vedem.

eileen
| eileen a răspuns:

O mai ducem oleacatongue

| andreutz a răspuns:

Of of...mai mai happy nu conteaza cum...important e ca rezistam big grin

| baba explică:

@mami: la viaţă.
@zazu: Ăl' de sus parcă de prea multe şuturi în fund. Eu una am cam făcut bătături la fund, de-asta întreb... cum rezistaţi voi.

| selef a răspuns:

Da.

| RamonaMn a răspuns:

Ahh mi'e somn yawn
Revenind...mda mai rezist o zi-2-3-4...big grin

| chikitoka a răspuns:

Cu zambetul pe buzebig grin

| mariazet45 a răspuns:

Am o ruda care daca o intrebi ce mai face si cum o mai duce spune; foarte bine, exceptional, nemaipomenit, am intrebat-o de ce intotdeauna raspunde asa pentru ca eu stiu ca nu intotdeauna se si simte asa si imi spune ca atunci cand spune acest lucru chiar si il simte, am incercat si eu si sa stiti ca merge, macar pentru cateva clipe, faceti si voi acest lucru si veti rezista mai bine sau nu veti mai simti asa mult greutatile vietii

| mami a răspuns:

Depinde la ce te referi
la munca
la stress
la tentatzia TPU
eu de ex combin practicul cu utilul las pretentziile la o parte si ne-am facut din casuta, curte si gradina locuri de vis

| ciprian_3925 a răspuns:

Binisorbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu, maica, greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum e..., cate un sut in fund, ne scuturam de praf si mergem inainte. dar nu ne pierdem speranta.

Întrebări similare