| AloneQsFini a întrebat:

Cum se numeste senzatia cand te urmareste cinvea daca are vreo denumirestraight face

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Paranoia

6 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Am avut un cunoscut care alta placa nu avea decat ca este urmarit, il urmarea toti, dupa o perioada a inceput sa predice public cuvantul lui Dumnezeu, acum este la ospiciu.

| username_8290 a răspuns:

Nu are o denumire speciala.

fobia de a fi urmarit.

| JuStKid a răspuns:

Teama, track, trackofob! astea le stiu eu

| Lala20 a răspuns:

Te simti urmarit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfidat? Te simti sfidat? Urmarit? Deci:sfidare sau urmarire, depinde la ce te referi. Bafta.`!

| MeGhosta a răspuns:

Senzatie ca te urmareste cineva laughing
sa nu te gandesti la Deja Vu`fiindca acela este un sentiment gen: sa mai intamplat odata lucrul asta :d