| AvalohAlyn a întrebat:

Cum va arăta omenirea în 300 de ani daca totul evoluează așa repede? Numai in ultimii 50 de ani lumea a evoluat și s-au modernizat considerabil. oare va fi că în filme cu mașini zburătoare,roboti,teleportare, viața mult mai lunga că acum și alte chestii ce nici nu le concepem in momentul de față?
Oricum cred că se vor descoperi leacurile pt.cancer și alte boli incurabile și oamenii vor trăi mult mai mult datorita încetinirii procesului îmbătrânirii.

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Si nu inteleg cum ar trebui eu sa iti raspund la asta pentru ca nu prea e o intrebare..La ce film te-ai uitat de te-a facut sa iti pui atatea intrebari? laughing)