| Cita a întrebat:

Dacă ați fi avut o viață unde existau două tipuri de oameni, nobili și țărani, ce credeți că ați fi fost?

Răspuns Câştigător
| spike625 a răspuns:

Animal

16 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Taran da' ii rupeam capu la nobil pana ii luam averea

| DBlack a răspuns:

Nu conteaza ce esti, conteaza sa fii sus la nivel psihic si mintal. nici iisus nu a fost nobil, rege, sau etc. dar totusi.hee hee

| Artegor a răspuns:

Eu ma vad un fierar dintr-ala cu burta si cu mustata laughing

| XDarkAngel a răspuns:

Corcitura intre cele doua rasetongue

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

De fapt, familia mea vine dintr'o familie de nobili, asa ca e clar ce as fi :->

| Gabonne1982 a răspuns:

Taran mai mult ca sigur.Nobilimea nu mi-a placut niciodata

| Bailey a răspuns:

Nici una, nici alta. Deci intrewinking Adica nici nobila nici taranca laughing. O taranca nobila. rolling on the floor

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Salut!
Indiferent ce as fi tot om raman.
Bye!

| Stefania96dfg a răspuns:

Nuj, cred ca intr-e! Nici nobil, cu inima rea, nici sarac fara un ban, As fi fost intr-e si nobil rau cand trebuie si sarac cu inima mare cand e nevoie!

| Maiky a răspuns:

Nobil 100% dragawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robin Hood. Spune-mi unde te vezi tu în viaţa aia, ca să ştiu cum să te abordezwinking

| marlanuu a răspuns:

Un taran nobil!

| Aida_3174 a răspuns:

Majoritatea ar fi tarani nobililaughing))) adica tarani cu pretentii

| DasKönigreichPreußen a răspuns:

Multi "tarani nobili pe aici"

Imi chem armata de 70.000 de osteni buni si scap de astia ca de aia sunt eu nobilul de pe Insula de Safir. *i se misca mantia in vant in timp ce tine sabia in mana, fiind imbracat in armura*

| aishastefi8 a răspuns:

Nobila

| mariuscozma a răspuns:

Niste tarani...