| chuckmanson a întrebat:

Ce cariere credeți că atrag cele mai rele tipuri de oameni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalisti
avocatii
Ziariștii
Agenți de securitate
Cantatul la portofel prin tramvaie

Funcționar public

Cleric

Polițist
Chirurg

Bucătării

Sunt psihopați pasivi, sau mai bine zis au tendințe de psihopatie; dar majoritatea utilizează aceste tendințe pentru a avansa în cariera, evident unii din ei călcând în picioare mila, compasiunea fata de interlocutor.

Am uitat sa mentionez interlopii în termeni sarcastic

Dar și cocalarii; ca nu au mila de cei care le asculta muzica fără voia lor.

Tratați acest răspuns parțial ca atare, și sarcastic.

Întra și psihologii și psihiatrii, în unele cazuri ăștia sunt mai bolnăviori decât pacienții lor. O statistica oficiala din Norvegia relata ca, chiar aceștia recurg la cele mai multe acte de sinucideri.

Mai sunt trântorii care poluează aerul, fura curent aiurea laughing
Înainte pe vremuri era canibalism, lumea era nebuna de rupea pământul, cine era bolnav psihic i se făcea lobotomie și rămânea leguma toată viata, deci întra la categoria,, chirurgie ".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și politicienii, a punctat foarte bine silentrain, ăștia chiar ca sunt psihopați.

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Politicienii
Era o vorbă dă-i unui om putere și ai să îi vezi adevărata față

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Antreprenor.Daca nu sunt niste intrigi intre oamenii astia...

| DonEduardo a răspuns:

Interlop, terorist.

| Cretinul112 a răspuns:

Cersetor.

| Cretinul112 a răspuns:

Aia profita de bunatatea oamenilor. Niste trantori infecti, sa i ia dracu

| wsghtr76654 a răspuns:

Abortionist