| 4b a întrebat:

Dacă ai avea capacitatea de a călători în viitor, fără posibilitatea de a te mai întoarce vreodată, ai face acest lucru? big grin

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Bună.
Bla,bla,bla?!
Pa,pa.

43 răspunsuri:
| Lapusneanu a răspuns:

Da, intr-un viitor apropiat da de exemplu 2 ani. As face saltul ar fi interesant.

| Terentee22 a răspuns:

Aici stiu ce ma asteapta... dincolo?
de data asta nu prea ne-a iesit

| Alexsiatit a răspuns:

Fiecare clipa ne vine din viitor, trce fulgerator prin clipa prezenta spre ceea ce noi numin trecut...Intr-un fel nu noi suntem cei ce calatorim in timp, ci TIMPUL calatoreste permanent prin si pe langa noi... Avand in vedere acest aspect, mie unul mi-ar surade ideea de-a ma lasa total "absorbit" de timp si ca parte a lui sa apartin IMFINITULUI! Alexsiatat

| Nimixpecial a răspuns:

Si sa raman fara identitate!?

| bibbssss a răspuns:

Hei.
Nu.
NU, nu as face asa ceva pentru ca:
1. as pierde anumite lucruri pe care le pot face acum.
2. Ar fi doar un waste of time.
3. Atat!
Bye\m/

| 0reo a răspuns:

Nu. :]

| NamTeen a răspuns:

Bineinteles ca nu! Ar fi o greseala imensa, nu-ti cunosti viitoru' cel mai bine este sa te bucuri de Prezenthappy