| Crescent a întrebat:

Daca ati avea ocazia, ati calatori in viitor sau in trecut? De ce?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trecutul e mort, viitorul este necunoscut, prefer prezentul dar cu stoicism

| Drimmero a răspuns:

In niciunul, nu mai umblu la trecut,, n-am de ce si viitorul nu vreau sa-l vad momentan, mi-e bine asa, nu vreau sa imbatranesc in mod voit, prefer prezentul

| SilentRain a răspuns:

In trecut, sa repar unele greșeli

| Mayhem666 a răspuns:

Da, in viitor ca sa vad cum o sa fie umanitatea si conditia planetei peste 1000 de ani.

| Nemessys a răspuns:

In trecut, ca sa investesc sume mari in niste token-uri care anul asta au explodat in pret.

| CIaudiu a răspuns:

Trecut, sa-mi cumpar niste bitcoini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In trecut si mi-as da doua palme