| 4b a întrebat:

Dacă ai avea capacitatea de a călători în viitor, fără posibilitatea de a te mai întoarce vreodată, ai face acest lucru? big grin

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Bună.
Bla,bla,bla?!
Pa,pa.

43 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cred că da!
Pa, pa.

| NamTeen a răspuns:

Bineinteles ca nu! Ar fi o greseala imensa, nu-ti cunosti viitoru' cel mai bine este sa te bucuri de Prezenthappy

| BlackFuneral a răspuns:

Nu.

| Florincrap a răspuns:

Nu! Decat daca asa avea capacitatea de a calatori in trecut. (ce tare, am visat ca nu eram nascut de fapt, si maica-mea ma intrebase cine sunt, ca aveam telefonul mobil la mine si nu aveam petic de semnal, eram inexistent.Nu aveam bani la mine si eram ca si un strain in ochii propriilor mei parinti)

| powergirl a răspuns:

Nu numai daca l-as cunoaste

| michelia a răspuns:

Nici in ideea de a ma reintoarce nu as accepta.
Si de ce as fi tentata sa vad singura acest viitor si sa ma confrunt cu el?
Sint destule locuri de pe pamint unde inca nu am fost ( in prezent) si jinduiesc la ele iar daca as vrea efecte tari, as putea incerca un montagne russe.
Asta ar fi NU-ul meu.

| SkrillexForever a răspuns (pentru Legiuitoarea):

De ce trebuie toate raspunsurile tale cu buna si pa pa? imi poti explica?

| Borsko a răspuns:

Da, fara indoiala.

| Shammal a răspuns:

Din perspectiva mea eu exist deja si in viitor; nu, nu m-as duce, sunt evenimente interesante ce se petrec in perioada asta si vreau sa le vad clipa de clipa

| Terentee22 a răspuns:

Aici stiu ce ma asteapta... dincolo?
de data asta nu prea ne-a iesit

| mixxjim a răspuns:

Mi-ar placea sa calatoresc in viitor dar sa ma pot intoarce in prezent. Daca e sa nu mai pot reveni nu vreau, mai degraba in trecut as accepta happy

| Raniia a răspuns:

''Azi'' este al meu, si ma multumesc cu ceea ce stiu si nu ma framanta pentru ceea ce nu stiu.

| Krauser a răspuns (pentru SkrillexForever):

Poate pentru ca vrea sa fie politicoasa?

| tlaura a răspuns:

Nu I don't want to see

| Lapusneanu a răspuns:

Da, intr-un viitor apropiat da de exemplu 2 ani. As face saltul ar fi interesant.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru SkrillexForever):

Las-o,că vrea să pară și ea originală.Dar cum naibii să pari original printr-o stereotipie? În fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric DA.Si ma gandesc la viitorul nu prea apropiat, pe acela il pot vedea.Va mai fi oare timp pentru asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu as face acest lucru.

| suffarstar a răspuns:

NU.Timpul e cea mai tare chestie pe care o avem la indemana. Uita-te la filmul "Click".

| Wøodenpints a răspuns:

Adică să las să treacă o bucată din viață fără s-o trăiesc? Nu prea cred.
Poate doar câteva ore, până mâine dimineața, că oricum dorm iar somnul e cea mai plictisitoare activitate.

| Klepto a răspuns:

Adica un fel de fuga de prezent si de problemele de acum? Oricat de tentant ar suna, nu, fiecare lucru la timpul sau.Un viitorul oricum ma asteapta, cine stie care este acela, si este mai frumoasa surpriza si toate prostiile care o sa-mi umple viata de zi cu zi.
Deja sunt un paria ciudat al societatii, daca ma duc acolo o sa fiu un paria ciudat, batran si neinitiat al societatii.

| zurick a răspuns:

Salut! Nu daca nu stiu viitorul mai bine ma bucur de prezent.

| Lizzu a răspuns:

Nu. happy

| Lizzu a răspuns (pentru Klepto):

Bravo,Klepto. Apreciez gandirea ta.

| Alexsiatit a răspuns:

Fiecare clipa ne vine din viitor, trce fulgerator prin clipa prezenta spre ceea ce noi numin trecut...Intr-un fel nu noi suntem cei ce calatorim in timp, ci TIMPUL calatoreste permanent prin si pe langa noi... Avand in vedere acest aspect, mie unul mi-ar surade ideea de-a ma lasa total "absorbit" de timp si ca parte a lui sa apartin IMFINITULUI! Alexsiatat

| Nimixpecial a răspuns:

Si sa raman fara identitate!?

| bibbssss a răspuns:

Hei.
Nu.
NU, nu as face asa ceva pentru ca:
1. as pierde anumite lucruri pe care le pot face acum.
2. Ar fi doar un waste of time.
3. Atat!
Bye\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu ştiu, probabil, ar fi ceva interesant.
Te pup!

NOname
| NOname a răspuns:

Când spui "viitor", te referi la viitorul nostru sau la viitorul oarecare, să zicem, de acum peste 200-300 de ani?

Dacă este a doua variantă, sună tentant. Poate aş arunca o privire. Dar nu aş risca să plec cu un bilet doar dus (poate nici nu aş avea la ce să plec... după vreun război biologic-atomic).

| LeMousiqe a răspuns:

Nu.Interesantă întrebare!