| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

Daca ai putea sa iti alegi o varsta la care sa fi mereu, sa nu imbatranesti si sa traiesti vesnic, care ar fi aceea?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

25.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Undeva între 25 şi 30 de ani.

| Vizitiul a răspuns:

70! Imi place exteriorul de batran si interiroul de tanar.

Apache
| Apache a răspuns:

Varsta pe care o am acum...16 ani!
dar nu ma pune sa argumentez ...cred ca este bine sa iti apreciezi varsta si sa nu regreti anii ce au trecut!
(bineinteles am doar 16 ani... poate ca mie imi este usor sa zic asta, iar unui om mai in varsta nu )

| FucktheSystem a răspuns:

Am trei vârste la care mi-ar plăcea să rămân.
1- la cinci ani, că n-ai nimic de făcut ci doar te joci.
2-undeva prin facultate pe la vreo 21-22 de ani.
3.Pe la 70 de ani să stau toată ziua degeaba și să lenevesc (desigur cu condiția să mai fiu sănătoasă mintal la vârsta aia).

| carminaburana43 a răspuns:

| bamse a răspuns:

30 ani

| venusdoom a răspuns:

Practic e imposibil. eu intelg ca visezi ( cam mult poate ) si ca e normala chestia asta. dar gandeste te ca tu tot fiind copil ( ca imi imaginez ca nu vrei sa fi adult) va trebui sa repeti scoala la nesfarsit.parintii tai nu o sa traiasca vesnic si va trebui sa te descurci singura. viata nu e tocmai roz. daca ai trai vesnic ( eu una cel putin) cred ca ar fi ingrozitor. toti din jurul tau mor si doar tu ramai sa i vezi pe toti cum pleaca si sunt o gramada de chestii negative aici (scuze de raspuns ca pariez ca te asteptai la ceva de genu: vreau sa fiu copil mereu si sa am un palat de zahar. sau ceva asemanator)

| SomeBodyThatDoesNotMatter explică (pentru venusdoom):

Eu am vrut sa aflu parerea voastra, si, ca sa stii si tu si eu vreau sa traiesc viata CAP, COADA, nu sa raman singura pe lume, si faza cu palatul de zahar, seris... e PENIBILA! Asa ca ai pierdut pariul. Totusi, viata vesnica ar fi interesanta, caci, in permanenta as stii noile tehnologi, si chestii d-astea dar nu compenseaza nici sfertul sfertului din ce pierzi.Multumesc mult pentru raspunsuri!

| IIIx333III a răspuns:

21 De ani. La varsta aceea poti face ce iti doresti.winking. Te poti casatori, te poti bucura si de ani tineretii, poti face copii, iti poti face o cariera, te poti distra. Este cea mai minunata varsta, de abia astept sa ajung la ea. happy

| Username01 a răspuns:

Stiu si eu, 18.

| Alrawan a răspuns:

16-17batting eyelashes
*majuscule* >.>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...cred că în jur de 25.

| Kta91 a răspuns:

Copilaria de sigur nu ai griji ce iti aduce ziua de maine.pur si simplu la varsta aia eu as vrea sa ramanhappy. poate si alti cred la fel.

| MoxyPoxy a răspuns:

17 dar dc poti tu sa alegi asta