| DyaElla a întrebat:

Daca ati putea avea orice putere supra-naturala, ce ti-ai alege sa deti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să distrug toate bolile din lume și să las doctorii șomeri!
Pa, pa.

97 răspunsuri:
| NuAmG?sitNume a răspuns:

Vampir

| deea_4470 a răspuns:

Pai as alege sa ma teleportez big grin
uu?

| dimdragos a răspuns:

Hmmm...cred ca mi-ar place sa nu simt durerea si sa mi se regenereze spontan celulele sau sa pot controla orice vine din natura, de la pamantul pe care calcam, pana la masa pe care mancam laughing your turn big grin

| Eee_7625 a răspuns:

Sa ma intorc in trecut pentru cateva minute macar.straight face crying((( oh go on. ai sa vezi.:* unele lucruri le pierzi. pentru totdeaunahappy

| ℓίίίgнт a răspuns:

As vrea sa Zbor love struck laughing

| Drafters a răspuns:

Sa pot controla Timpul si Spatiul.

| TheWiseOne a răspuns:

As vrea sa pot controla mintea celor din jur (inclusiv sa citesc ganduri, sa le influentez, sa spun "fa aia" si respectivul sa faca). sau sa ma teleportez in timp si spatiu.sau sa vindec orice boala.big grin

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mi-as dori sa ma pot face invizibila.

| PetreConstanta a răspuns:

Fericirea

| 211wasgnij a răspuns:

Sa fiu invizibil, probabil ca as fi o victima sigura oricand as traversa strada pe zebra.

| deniisa a răspuns:

Buna. Daca ar fi sa aleg o putere supranaturala aceea cu siguranta ar fi sa pot citi gandurile oamenilor. Astfel as sti la ce sa ma astept de la fiecare persoana si nu as mai fi surprinsa de unele gesturi ale lor. Pa pa

| FucktheSystem a răspuns:

Să înțeleg limbajul animalelor sau să zobor.

| Def a răspuns:

1. pai mi-ar placea sa vad ce gandesc cei din jurul meu si sa le controlez gandurile.

2. asa ceva nu e posibil deci nu imi fac iluzii :d

Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns:

Puterea de a da timpul inapoi pentru a repara eventualele greseli, as opri timpul in loc atunci cand acesta nu-mi permite sa fac anumite lucruri, puterea de a-i aduce la viata pe cei decedati, puterea de a trai la nesfarsit momentele frumoase din viata.
cam atat.

| curioasa01 a răspuns:

Să citesc gândurile oamenilor. deşi cred că m-aş sinucide după vreo lună...

| Bogdanux a răspuns:

Sa pot controla gandurile oamenilor si sa ma vindec instantaneu de orice.

| FucktheSystem a răspuns:

@PetreConstanta dacă fericirea la tine e supra-naturală atunci îmi e milă de tine...

| DyaElla explică:

Eu una as vrea sa controlez mintile oamenilor. Sa le citesc gandurile, sa-i fac sa zica ce vreau eu, iar atunci cand cineva se ia de mine sa nu se poata misca ...si sa para un las guraliv laughing

| SaveMe a răspuns:

As vrea sa zbor, asta sigur m-ar ajuta in momentele in care as vrea sa fiu singura, ar fi minunat! happy

| Paulla a răspuns:

Să mă pot juca cu timpul cum am chef.
Tu ce ţi-ai dori să "deti"?

| Aleeeee_7705 a răspuns:

Pai eu as vrea sa zbor, sa citesc gandurile oamenilor si sa ma pot face invizibila... dar mai mult sa zbor

| Malphas a răspuns:

Limba română.

| RegalusDekaron a răspuns:

Sai pot ucide doar gandiduma la asta.pe toti...TOTI

| summertime a răspuns:

As vrea sa pot controla mintile oamenilor si sa pot calatori in timp.

| Nymphetamine a răspuns:

As vrea sa citesc gandurile oamenilor, sa aflu si eu ce se intampla in cutiutele lor si cum functioneaza alea-alea pe acolo...thinking

| Lexiiie a răspuns:

Ar fi multe variante :
1. sa pot citi ganduri
2. sadau timpul inapoi
3.sa opresc timpul in loc i nimeni si nimic sa nu se mai miste pentru cat timp vreau eu.
3.sa zbor
4.sa inteleg animalele
5. sa ma transform in cine sau orice vreau cand vreau

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Controlul asupra mintii lui Emil Boc.

| FucktheSystem a răspuns:

@JUSTERINIandBROOKS prea târziu, asta e deja luată de Băse sad

| bebetho a răspuns:

Puterea de a convinge pe oricine orice.