| AnneMarrie0802 a întrebat:

Daca ati avea o putere supra-naturala, pe care ati alege-o si de ce? Raspunsul care mi se va parea cel mai bun, va primi funda!

Răspuns Câştigător
| vladutt a răspuns:

Buna.Mie cel mai mult mi-ar placea sa fiu invizibil.Ai avea foarte multe posibilitati cu care te-ai putea distra.Sa ridici lucruri in aer si oamenii sa creada ca ele plutesc sau sunt ridicate de fantome, sa treci pe langa oameni si sa-i lovesti din greseala, iar ei sa se uite in jur si sa nu vada pe nimeni sau sa te duci in locuri interzise pentru tine(de exemplu:copiii sa se duca in club).De asta imi place aceasta putere. Sper ca te-am fost de ajutor.Pa Pa!

| AnneMarrie0802 explică (pentru vladutt):

Vladutt, ai un raspuns foarte interesant, dar voi mai astepta sa vad ce raspunsuri mai primesc! Te pup happy

| vladutt a răspuns (pentru AnneMarrie0802):

Ok.Eu doar mi-am exprimat parerea.Nu sunt de ala care cere la fiecare intrebare ''da funda cand mi-o dai'', adica am fost.Mi-o dai numai daca crezi tu.Eu ma bucur ca te-am ajutat.Multumesc.

3 răspunsuri:
| Byonik a răspuns:

Eu as alege zborul pentru ca poti sa te deplasezi foarte rapid in aer si poti scapa in aproape orice situatie! funda?