| DyaElla a întrebat:

Daca ati putea avea orice putere supra-naturala, ce ti-ai alege sa deti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să distrug toate bolile din lume și să las doctorii șomeri!
Pa, pa.

97 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Să înțeleg limbajul animalelor sau să zobor.

| FucktheSystem a răspuns:

@PetreConstanta dacă fericirea la tine e supra-naturală atunci îmi e milă de tine...

| FucktheSystem a răspuns:

@JUSTERINIandBROOKS prea târziu, asta e deja luată de Băse sad

| carminaburana43 a răspuns:

As alege sa am cea mai fericita casnicie din lume sicea mai fericita viata cu cei doi copii ai mei fara nici o problema pina la adinci batrineti

| CoquineNoire a răspuns:

Puterea de a da timpul inapoi pentru a repara eventualele greseli, as opri timpul in loc atunci cand acesta nu-mi permite sa fac anumite lucruri, puterea de a-i aduce la viata pe cei decedati, puterea de a trai la nesfarsit momentele frumoase din viata.
cam atat.

| Paulla a răspuns:

Să mă pot juca cu timpul cum am chef.
Tu ce ţi-ai dori să "deti"?

| blondissima a răspuns:

As vrea sa pot distruge tot ce e rau.

| Malphas a răspuns:

Limba română.

| bebetho a răspuns:

Puterea de a convinge pe oricine orice.

| Bogdanux a răspuns:

Sa pot controla gandurile oamenilor si sa ma vindec instantaneu de orice.

| Dean1996 a răspuns:

A mai fost o intrebare asemanatoare.Mi-as dori ca in momentul cand conversez cu o persoana sa-i pot citi gandurile,de fapt sa citesc gandurile,mi se pare cea mai interesanta "putere", pentru ca asa pot vedea ce cred oamenii CU ADEVARAT despre mine, fara sa mai foloseasca cuvintele ca un mijloc de pitulare.Iti dai seama ce haos ar fihee hee

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sa citesc ganduri.

| PetreConstanta a răspuns:

Fericirea

| pwp a răspuns:

Sa fiu invizibila!
ar fi superb love struck

| Narcis2007 a răspuns:

Sa fiu cea mai inteligenta fiinta din univers, asa voi putea sti cum sa am si celelalte puteri

| DyaElla explică:

Eu una as vrea sa controlez mintile oamenilor. Sa le citesc gandurile, sa-i fac sa zica ce vreau eu, iar atunci cand cineva se ia de mine sa nu se poata misca ...si sa para un las guraliv laughing

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Controlul asupra mintii lui Emil Boc.

| Eduard a răspuns:

As alege supra-puterea, de a nu mai fi stresat niciodata... happy

| κλάους a răspuns:

Sa traiesc vesnic, sa fug repede fara sa obosesc si sa ma fac invizibilhappy

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Vampir

| alexralu34 a răspuns:

Sa pot sa controlez totul prin puterea mintii mele.

| ArinaMK a răspuns:

Sa-mi pot inalni constiinta! si sa pot controla orice!
(cum ar fi sa-l arunc pe tata in aerlaughing )

| Attack619 a răspuns:

Abstract...pai sa vedem: mereu mi-am dorit sa ma teleportez, dar si zborul ar fi cool...si mai sunt destule.dar in coada listei (si subliniez COADA big grin) ar fi vanturile ucigase laughing

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

De mic copil mi-am dorit sa pot zburaaaaaaaaaaa

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

@dory96, mi'e frica de tine :S

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Sa fiu o sirena a marii. love struck

| BOOBZen a răspuns:

M-ar placea sa fiu invizibila,ca sa fac orice,sau sa pot zbura, sa merg unde vreau eu, una dintre ele.Insa eu nu vreau sa dau timpul in trecut ca totusi eu am invatat din acel lucru si cred ca este mai bine, ca daca dau tipul in trecut se prea poate sa nu fi stiut ca am dat timpul inapoi, deci e mai bine.

| Nymphetamine a răspuns:

As vrea sa citesc gandurile oamenilor, sa aflu si eu ce se intampla in cutiutele lor si cum functioneaza alea-alea pe acolo...thinking

| Oxanna a răspuns:

Eu as vrea sa pot zburaaaalove struck