| IamPeterPan a întrebat:

Daca ai avea o putere supra naturala care ar fi aceea?

13 răspunsuri:
| HaruhiFujioka a răspuns:

Sa mi se indeplineasca orice dorinta as vrea... Daca nu merge atunci...sa citesc ce gandesc oamenii

| TheScamy a răspuns:

Sa nu mai pot vedea intrebarile handicaparte, repetate de atatea ori-_-

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Sa ma transform in orice vreau smug

| cosminvalerian a răspuns:

Pai nu pot alege intre : sa citesc gandurile celorlalti, si calatoresc in timp si viitor si sa zbor...

| TatSergiu a răspuns:

Eu aș vrea sa postezi la categoria potrivită

| Denisa444 a răspuns:

Teleportare in timp

| AllinaDaniella a răspuns:

As vrea sa zbor.happy

| aFurisit a răspuns:

Inteligenta! big grin

| shawol a răspuns:

As vrea sa citesc gandurile oamenilor

| Simina1066 a răspuns:

Cred ca as vrea sa controlez vantul... stiu ca suna o tampenie care nu ma ajuta cu nimic, dar vanul e singurul care ma relaxeaza. Asa ca as vrea sa-l stapanesc pentru a fii calma mereu.

| ovy04 a răspuns:

Eu as vrea sa pot crea foc din nimic

| UmbraRoz a răspuns:

Sa pot sa devin invizibila cand vreau

| ponmog a răspuns:

Sa pot transforma, cand vreau si daca vreau, orice obiect pe care il ating in aur.