| davidtm a întrebat:

Daca ati avea ..sa zicem o supra putere sa faceti ce vrei voi
Pe care ati alege-o?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa fiu invizibila, sa pot citi gandurile, sa pot respira sub apa happy

| beautifulkiss a răspuns:

Buna,nu prea stiu ce sa aleg.
As vrea sa pot sa schimb lucrurile, ceva ce zic sa se intample, sa pot sa zbor, sa pot sa citesc gandurilehappy
Numai bine.

| bloodyhell a răspuns:

As vrea sa citesc ganduri sau sa ma teleportez.

| davidtm explică:

Vreti*

| irbis a răspuns:

Nemurire (sau mai bine zis, abilitatea de a te vindeca extrem de rapid, de a te mentine invigorat si in putere la infinit pentru totdeauna)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Recunosc, mi-am pus și eu de atâtea ori, această întrebare...și mi-am dat aceleași răspunsuri. Dacă aș cere să pot readuce la viață pe cei dragi, aș pretinde poate prea mult... Dar așa, m-aș rezuma si aș cere de la Dumnezeu să cunosc glasul animalelor și al tuturor necuvântătoarelor. Nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mă transform în ce vreau eu.
Să opresc timpul.
Să fiu invizibilă.
Să manipulez oamenii.
Să pot citi gândurile.
Să pot vedea viitorul.
Să-mi bat joc de persoanele care mă enervează...

| Indestructible a răspuns:

Aș alege puterea de a șterge de pe fața Pământului 70% din populație.

| Ƨirenia a răspuns:

Sa citesc mintile oamenilor si-i sa-i influentez cum vreau

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Sa am o superputere, de a citi gandurile laughinghappy

| roxy1direction4ever a răspuns:

- de a face tot ce trebuie la momentul potrivit
-de a citi gandurile oamenilor
- de a vorbi cu toate animalele
- de a sti ce se va intampla a 2 a zi
-de a sti totul
- de a memora tot ce vad, aud, citesc
Cum pot sa aleg?

| Euuu99 a răspuns:

Buna!
As vrea sa pot citi gandurile.E cea mai tare super-putere. happy