| 95Cosmin a întrebat:

Daca imi puteti recomanda o carte despre univers cum s-a format si cum a evoluat dealungul timpului? Si daca se poate sa fie in engleza

3 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Universul intr-o coaja de nuca sau A brief history of time de Hawking, alta draguta Brian Greene-Universul elegant(the elegant universe desigur)

| bluebios a răspuns:

Stephen Hawking - A brief history of time
Stephen Hawking - The Grand Design

Daca vrei pdf-urile da-mi un mesaj cu mailul tau ca sa ti le trimit.

| velho a răspuns:

A, da, stiu eu o carte! Cartea vietii! Stephen Hawking a facut afirmatii nebanuite, totusi nu a fost in stare sa explice, cum de nu-i sunt TOATE suruburile? prezente; UN NATANG?