| DyaElla a întrebat:

Daca lumea nu ar avea reguli, ce ati face prima data?

18 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

M-as ghida dupa "regulile morale".

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Aş omorî toţi fanii TH laughing.

| Flav a răspuns:

As viola toate femeile. De ce?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ne-am omorî între noi la cât de răi suntem!
Pa, pa.

| corasa a răspuns:

As impune un set de reguli =)

| costis a răspuns:

Tare intrebarea. O notez.

| mistikk a răspuns:

As face reguli

| camy417 a răspuns:

As incalca legea gravitatiei si as zbura pe un nor sa vad cum toata lumea e un haos si din cand in cand as mai trimite cate un fulger asa din amuzament

| auroraa a răspuns:

M-as spanzura...nu vreau sa traiesc in asa lume

| Nymphetamine a răspuns:

Auzi laughing D33aFaNTh4EVe si-ar da foc!

thinking Daca n-ar fi reguli in lumea asta si fiecare am face ce ne-ar taia capul fii sigura ca ar fi un adevarat haos.oh go onDeci n-as face cine stie ce.Las' ca fac altii destule si in locul meu!

| XK a răspuns:

Cred ca as viola toate manelistele devil

| Reznov a răspuns:

M-as impusca in cap ca sa nu ma omoare altcineva doar pentru. ca asa vrea el.(pistolul si gloantele le-am furat)

| Thunderstruck a răspuns:

As fura niste boxe din alea foaarte maari si as da muzica(rock) la maxim.M-am saturat sa vad ca toti din jurul meu asculta manele si jb.In felul asta as convinge lumea sa asculte muzica adevarata.

| Mtz_1845 a răspuns:

M-as autoproclama conducatorul planetei. dupa aceea am sa fac legile in asa fel incat sa nu pot fi inlocuit.

| MaryLoveAnime a răspuns:

Interesanta intrebare,ce as face, as... as... conduce o masina(tot visez ca, conduc o masina si ma accidentez) sau as sta sub o fantana arteziana si mi-as face baie(nu goala).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo 9X9! restul raspunsurilor sunt varza!
Eu cred. ca
As da foc manelistilor sh pitzipoancelor:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as uita la ce fac ceilalti. Eu cum nu iau seama de reguli nici asa, as ramane mai degraba curioasa sa vad ce dracarii ies din "corectii" care ma barfeau la tot pasul.

| adry24 a răspuns:

Sex cu cele mai frumoase fetelaughinglaughinglaughinglaughing in timp ce as fuma marijuana si mas imbatalaughinglaughinglaughinglaughing