| Questo a întrebat:

Daca nu ar fi planetele, oamenii, universul toate astea, ce ar fi?

18 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nonexistenta.

| Shammal a răspuns:

Ar fi existenta sub o forma pe care nu ti-o imaginezi

| Inferno a răspuns:

Daca facem parte dintr-un multivers, ar ramane celealalte, dac nu, n-ar ramane nimic.

| WR104 a răspuns:

Nimic.

| BlueDog a răspuns:

Vid

| DarkBlood32 a răspuns:

NIMIC,absolut..NIMIC
cred ca nu ar exista nici macar un gol adica universul sa fie gol.
NIMIC!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Un mare mare nimic.winking

| AnnaAnnne a răspuns:

Oxigenul ne este dat de plante de copacei, fara ei nu am mai putea respira(nu am mai avea oxigen) de asta este si recomandat ca sa ai cel putin o planta in camera ea iti asigura aier curat si proaspat, de aceea este interzis sa tai copacii din padure, daca ei nu ar fi nici noi nu am mai fi. Sper ca te.am ajutat.Sa ai o zi frumoasahappy

| Chio9 a răspuns:

Un balon gol cu raza la infinit.

| xFakeSmilex a răspuns:

Este foarte logic ca fara toate aceste lucruri enumerate de tine mai sus nu ar mai exista nimic.

| KameliaFrumusika a răspuns:

Nu cred ca ar mai fi cevalaughing Funda?

| Zipix a răspuns:

Nu ar mai fi nimic. Acest lucru cu plantele si oamenii este ca un cerc. Noi insipiram oxigenul pe care il expira planele iar plantele inspira bioxidul de carbon pe care il expiram noi. happy

| AntiNoobs a răspuns:

Ar fii trandafiri peste tot.nerd.N-ar fi nimci logic.You are a noob.

| omy_9418 a răspuns:

Nimicwinking nu ar mai fi

| Ionut555 a răspuns:

Ar fi EXISTENTA. Intr-o forma pe care noi nu o intelegem si nici macar nu avem cum sa ne-o imaginam. Pentru ca daca te gandesti si vidul EXISTA si nimicul EXISTA. Deci ar fi EXISTENTA

| Sophie02 a răspuns:

Dumnezeu.Pentru ca el a creat tot din nimic, asa cum poate si lua tot si sa ramana nimic.Desigur,depinde si de orientarea ta religioasa happy

| DodyQkz a răspuns:

Pai nu ar exista. Trebuie sa te gandesti ca toate sunt legate intre ele : universul este constituit din tot ceea ce exista oriunde in spatiu si timp. El cuprinde si tot Sistemul Solar si planetele, iar fara planete universul nu ar mai exista. Pana acum este sigur ca sunt oameni numai pe planeta noastra, dar daca ar disparea toate planetele ( inclusiv Terra ) ar disparea si oamenii. Deci toate astea sunt legate intre ele si fara vreun lucru, totul, incet incet, va disparea. Sper ca te-am putut lamuri!

| mifune a răspuns:

Ar fi materia, ceia ce a creat universul,