| Veronicapapushica a întrebat:

Daca puteti sa ma ajutati va rog facetio rapid. Miine am test la fizica si am doar note rele am o ocazie sa le corectez, dar testul este foarte greu. Este testul unitatea 4 fenomene electrice si magnetice, manual de clasa a 6, cine are aceasta carte a facut testul si stie raspunsurile corecte macar la citeva intrebari va rog ajutati-ma.

8 răspunsuri:
| danyz a răspuns:

Cum ai test maine la fizica daca suntem in vacanta? laughing

| Veronicapapushica explică (pentru danyz):

Nu suntem in vacanta, mai avem o saptamana de invatat, sapu in vacanta.

| danyz a răspuns (pentru Veronicapapushica):

Esti din Republica Moldova cumva? Ca altfel nu imi explict.Toti copiii sunt deja in vacanta in Romania! Inafara de studentii de la universitati, desigur.

| Cigarette69 a răspuns:

Nici la romana nu te prea descurciwinking

| Veronicapapushica explică (pentru Cigarette69):

Ma descurc i inca foarte bine.

| Pricked a răspuns (pentru Veronicapapushica):

Spune @Veronicapapushica.
@Veronicapapushica
papushica

Interesant.silly

| Cigarette69 a răspuns (pentru Veronicapapushica):

Nu prea se vede.

| WhatAreWeTalkinAbout a răspuns:

Eu zic sa nu te duci la test pentru ca e vacanta.