| Hombre a întrebat:

Daca s-a pus intrebarea despre calitatile noastre sa vedem si partea cealalta. Exista cineva care poate spune ca nu are cate putin din acestea; mincinos, hot, las, tradator, rau, impulsiv, lacom, pârâcios, pervers, clevetitor?

37 răspunsuri:
| Hombre explică:

@ sun tzu biznis, te-ai deghizat dar ai uitat sa-ti schimbi inconfundabilul stil, chiar ma intrebam amice pe unde bantui si iata ai aparut la cele "zece porunci" laughing

| Hombre explică:

Ai dreptate de aia se poticneau literele astea p'aci in a-ti scrie noul nume, pe semne ca sunt naravase si vrea tot MarionEl si mai prins cu mata-n sac ca umblu la vunerabil sa-ti descopar inocenta. laughing

| Hombre explică:

MarionEl oricum nu am ce face si clickul de la soricel e naravas si zice ca are o doleanta, sa-ti pui si vechea poza in avatar rolling on the floor

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mincinos - Nu. Ce bine era!
Hoţ - Da. Normal!
Laş - Încă nu. Puţin probabil să devin!
Trădător - Nu. Din păcate.
Rău - Nu ştiu. Prea relativ
Impulsiv - Da.
Lacom - Dacă eram lacom nu ajutam pe nimeni şi acum stăteam în vilă nu într-o cameră obscură de cămin studenţesc cu alţi 4.
Pârâcios - Nu laughing Sigur nu.
Pervers - Şi da şi nu.
Clevetitor - Da. Mereu! Şi nu mi se pare un defect.

| AvalohAlyn a răspuns:

Orice padure are uscaciunile ei, asa e vorba aia si e perfect adevarata.Majoritatea oamenilor au cate o si cate o trasatura negativa dar important si bine e daca ai mai multe pozitive decat negative.

| ania a răspuns:

Ar fi bine daca le-as manifesta doar cate putin. Tocmai pentru ca observ ca cei din jurul meu au zilnic parte de ele, imi piere tot cheful de a ma considera reperul sau standardul pentru ce e bine si ce e rau chiar pentru propria viata.

| Duhovnicul a răspuns:

Primul da recunsoc laughing, hot in niciun caz, las cateodata, tradator, impulsiv, lacom si paracios nu, pervers doar uneori dar fetele nu s-au planshee hee iar ultimul habar nu am ce inseamna, am sa dau un search pe google si revin sa iti spun happy.

Elianna
| Elianna a răspuns:

E hai c-ai dat si tu in mintea copiilor! Sigur ca nu exista!

| luana1 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai pus aceasta intrebare? Toti stim ca nimeni nu-i perfect.

Răspuns utilizator avertizat
| Kanghu a răspuns:

Eu sunt putin lacom si nu cred ca exista cineva care sa nu fi mintit.

| Luori a răspuns:

Sa le iau pe rand, gandindu-ma la fiecare :

mincinos - cand este vorba de profesori, sunt greu de agalat la minciuni;
hot - are mai multe sensuri; sa fur, am facu-to si pe asta cand eram copchila. Imi aduc aminte ca era o punga de snacksuri. Dar imi place mai mult cuvantul "imprumutat ". Sa nu mai vorbim de cate ori te fura cei din jur.
las - thinking in anumite situatii poate ca as fi fost, dar intotdeauna incerc sa strang din dinti, eventual sa respir adanc si sa fac acel lucru, fiind constienta de ce consecinte poate avea. Se mai poate numi si nebuniehee hee
tradator - eh, aici trag linie! Tradatoare nu am fost. Atat respect am pentru mine, macar. Daca se va intampla, voi tine minte; insa voi incerca sa nu fac asta. Voi incerca sa vad si partea cealalta, pentru ca exista deseori un plan B
rau -. no comment, se intampla-n fiecare zi

De restul nu mai continui pentru ca nu mai am timp insa eu una personal recunosc ca am fost ceea ce trebuia sa continui sa scriu happy

| 16.laura.16 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu. Important e sa stii sa te temperezi!

| hippiemuslim a răspuns:

Hai bai, nici chiar pe toate. Primele 10 laughing

| micurutza2005 a răspuns:

Da exista cineva care nu are toate astea:EU in marea majoritate a cuvintelor care le-ai scris acolo eu nu ma regasesc, poate scrii si ceva mai frumos si ma regasesc poate acolo, sau poate sunt unicat?laughing

| katala a răspuns:

Nu

| Roby67 a răspuns:

Nobody is perfect, My Name is Nobodywinking

| Kitty a răspuns:

Sunt impulsiva.straight face

| Anecherry a răspuns:

Hombre, stii bine ca fiecare din noi are o doza din aceste defecte in adancul lui. Acum depinde cat de mare, si daca stie sa-si controleze aceste porniri, daca le pot numi asa. In concluzie, putem nega la nesfarsit ca nu avem aceste defecte, pentru ca de fapt le avem, bine ascunse adanc si controlate. bye

| Incubus a răspuns:

Sa fim seriosi, cate putin si nu din toate:
nu ma caracterizeaza:
lasitatea
impulsiv nu sunt
paracea nici atat

| Swabia a răspuns:

Mincionoasa ...si minciuna e vorba! big grin
Hoata... nehhhh, in niciun caz.
Tradatoare ...am fost eu tradata de prea multe ori incat sa ma apuc sa fac si eu din astea.
Rea... doar cu cine merita.
Impulsiva... exista din plin la mine.
Lacoma ...la ce bun?! nehhh
Paracioasa ...acu`cateva seri am parat ceva, dar a fost in scop bun iar rezultatul se vede si azi.
Perversa ...cu cine?!-baieti-putin big grin -in general-nu!
Clevetitoare ...nehhh,o "meserie"prea urata pentru gustul meu.

| xtina a răspuns:

Adevarat! Nimeni nu este perfect!

| myhay144 a răspuns:

Nu cred ca exista vreunu care sa nu fi mintit, sa nu fi fost rau, impulsiv, paracios, pervers, eu nu pot sa zic ca am ceva din ce ai scris mai sus, eu de obicei sunt corect, adica raspund cu aceeasi moneda, daca mai mintit te mint si eu, daca esti hot, tradator, rau, pervers, etc.cu mine si eu sunt la fel, dar in rest nu sunt asabig grin

| kayla a răspuns:

Ce pot sa zic toata lumea are defectebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt lacoma iar de hotie m-am lasat. In rest, de toate pentru toti in procente semnificative. Cu o mentiune speciala pentru rautate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vii tu repede sa ma determini sa ma gandesc daca nu cumva ceva scarţâie in perfectiunea mea.
Se pune daca omit sa spun tot adevarul?!?hee hee E defect? Cine spune ca e defect sau mijloc prin care ii protejezi pe ceilalti? Ce ti-e si cu relativitatea asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum observi mai ai si ceva "nobili"p'aci dar daca toate calitatile insirate de tine sint adoptate doar pentru a salva un om, o situatie sau orice dar numai pentru a salva atunci mai am citeva calitati in plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rozel, se vede cu ochiul liber stai linistita dar oricum provoci durei in coate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Anonim, te-ai intors? Cand mai pui un citat pentru initiati sa te trimit din nou la sapat? Vrei niste idei? Ataca-te la sistemul pasiunilor lui Hume si mai discutam dupa aceea despre orgoliu si umilitate...