| anonim_4396 a întrebat:

Daca tot se discuta atit despre psihologie stie careva cite nivele a descoperit Freud?

Răspuns Câştigător
| baba a răspuns:

Dacă te referi la nivele ale psihicului sunt 3: conştientul, subconştientul şi inconştientul.
Pe personalitate, din câte ştiu eu, nu s-a focusat atât de mult Freud.

13 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nivele de ce? Te referi la stadiile de dezvoltare?

mlm
| mlm a răspuns:

Din cate imi amintesc eu a descoperit 3 nivele de personalitate.

| Ben. a răspuns:

Constient, inconstient si intermediar

| Ben. a răspuns:

Sa vie rozatoru q 1 raspuns ca eu alt nivele nu mai stiu.

| Cryss a răspuns:

Nu stiu, dar as vrea sa imi zica cineva big grin. Am mai gasit cateva idei interesante pe net tongue.

| selef a răspuns:

Nu stiu cate a decoperit, dar ma intreb cate a acoperit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banuiesc, doar nu tot atatea cate are rugaciunea unui crestin catre Dumnezeu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nivele de care? de unde? fii mai explicit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr tipulverde te rog frumos laccesso la vietato

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tipulverde, nu ai dat un raspuns decent.doar o parere la adresa mea.raspunde-i harciogului.varza este buna, ca si muraturile dealtfel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rozatorul vine sa va spuna noapte buna.Ma cheama padurea.Cu regret va spun ca un singur om de aici ma asteptam sa stie. La revedere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minus inconstientul Baba cistiga