| anonim_4396 a întrebat:

Daca un homo sapiens ar face sex cu un cimpanzeu, ar iesi o progenitura? Daca da, atunci cum ar arata?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ar iesi nimic,speciile de azi sunt prea complexe,evoluate spre a exista animale hibride, exista exemple artificiale dar rare, daca ne am intoarce in timp cu cateva milioane de ani, cand stramosi omului si a cimpanzeului au aparut din acelasi stramos comun poate ca ar merge, dar azi nu, sa nu intelegi gresit, cimpanzei, omul nu existau acum 8 milioane de ani alte specii existau

| Frank51 a răspuns:

Nu merge.

| aXy99 a răspuns:

Nu ar putea fi fecundat ovulul.

| Uvox a răspuns (pentru aXy99):

Sa nu-mi spui ca imposibilitatea asta ar putea avea legatura cu diferențe de cromozomi ca nu te cred. big grin

| gabicoo a răspuns:

Ar semăna cu unul care are caciulă de blana pe cap.
laughing
Ce naiba!
Întrebare mai idioata nu ai gasit?
Da funda și să închidem subiectul ãsta.

| NGheorghe a răspuns:

Chiar te interesează? Alta ocupație nu cauti decât teste pe oameni?

| teo530 a răspuns:

Dragnea 2.0 laughing laughing laughing

| teo530 a răspuns:

Dragnea 2.0 laughing laughinglaughing

| AndrP a răspuns:

Ar arăta ca un homocimpanzeu. Acesta creeatura straina a fost descoperita acum mult timp.

| RAY a răspuns (pentru AndrP):

Ce sa descoperit omule?