| Hăgiul a întrebat:

Daca varful de munte se intinde chiar si dupa nori, iar varful parului poate atinge pamantul, atunci care este mai "varf"?

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Muntele lui Venus ca leviteaza al naibii cit e el de virf si nu atinge nici norii dar nici pamintul.Cum poate sa se pastreze toata viata numai intre nori si pamint, naiba stie.

| blondissima a răspuns:

" ^ " sau, " < ", sau " > " sau " \/ "... sau toate?

Pana ma hotarasc la o singura varianta trebuie sa stabilesc daca lumea e "cu fundu-n sus" sau eu "cu capu-n jos". laughing

P.S. Am gresit ca n-am raspuns doar "bidirectional" cum ai intrebat?

| MasterGoldX a răspuns:

Varful comorii care se friky friky cu muntele venus.

| Katy20Kaithleen a răspuns:

De munterolling on the floor
P.S:Lipsa de ocupatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

virful muntelui