| iYuuki a întrebat:

Daca viata voastra ar fi un film ce gen ar fi (comedie, drama, actiune, etc.)?

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Un pic din fiecarebatting eyelashes

45 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acțiune - comedie, un pic de dramă.
Pa, pa.

| Dumnezău a răspuns:

Thriller psihologic, alambicat de la capat pana la final, sau un mystery ferchezuit, stil Mulholland Drive.Si ceva creat pe tiparul lui Matrix s-ar potrivi.Cu Michael Cerra in rol principal.

| Ecea a răspuns:

Porno

| Woodenpints91 a răspuns:

Parodie-porno-horror cu mult umor negru şi happy end.

Sau scurt-metraj.

| morningstar a răspuns:

Ar alterna toate acestea.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pentru mine viata e deja un film... are comedie. fiind copilaria. cate momente amuzante avem din copilarie?puppy dog eyes
Drama... cand iubim pe cinevahee hee
Actiune... cand te bati cu cineva!
E si un pic de Horror spun eu big grin Atunci cand te temi sa dormi singuralaughing si ai impresia ca o sa vina cineva dupa tine...

| Liviu a răspuns:

SF e cel mai ok :^^ as vrea sa ma rapeasca extraterestrilaughing)

| irbis a răspuns:

Spionaj, agenti secreti si planuri de preluare a lumii! (vorbesc serios, ma rog, aproximativ)

| NoShit a răspuns:

Începe ca un film de comedie, dar pe parcurs devine un thriller psihologic.

| KittyEyes a răspuns:

Drama big grin

| RAY a răspuns:

Mai mult drama

| Mădă0611 a răspuns:

Psihologic

| Dariusuu a răspuns:

Un film SF. puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar avea cate ceva din fiecare, dar influentele predominante ar fi de psihologic si actiune.

| umbrax a răspuns:

Horror

| Analytical a răspuns:

Romance, Drama, Action. I think all inclusive. Out of black stories and sarcastic mind. happy

| thebeggar a răspuns:

Viata e un film, dar de cele mai multe ori e un film cu buget restrans, in care personajul principal ar trebui sa fie si regizor

| ℓDℓ a răspuns:

Dramalaughing

| SweetyღGirl a răspuns:

Sincer as vrea ca viata mea sa fie un film sf, fictiune sau fantezie.Sincer m-am plictisit de viata asta normala, obisnuita, REALA.as vrea un film de fictiune in care sa se intample chestii noi si imposibile.

| iulyluvy a răspuns:

Drama
e un film greu de suportat si tristsad

| Arcani a răspuns:

Gen film cu un erou care omoara monstri si apoi se alege cu fata!

| Prototypul a răspuns:

Fiecare moment la vieti devineste un alt gen.

| yynuta a răspuns:

Actiune

| AhileSemiZeu a răspuns:

Viata mea este una normala care trece prin toate genurile. Nu horror

| JungleHell a răspuns:

Drama.

| Giuvaer a răspuns:

Documentar

| frumusica26 a răspuns:

Drama,Comedie,Horror

| KingSize a răspuns:

Comedie- umor negru

| euforiaa a răspuns:

Drama!