| benny7 a întrebat:

Dar vom trăi în univers dacă femeile vor conduce pământul? Ce va fi?

Răspuns Câştigător
| Doja a răspuns:

Incercarea moarte n-are

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce vrei sa intrebi de fapt?

| Yurisa a răspuns:

Nu fi misogin laughing

| benny7 explică (pentru RAY):

De fapt e gândire liberă la orice.ok O LUME A FEMEILOR condusă numai de ele vom merge mai repede în ştiinţă?

| RAY a răspuns (pentru benny7):

De fapt cele mai avansate tarii sunt in care femeile au drepturi egale cu barbati

| Dalmore a răspuns:

Sunt destule tari conduse de femei care o duc bine.

| RAY a răspuns (pentru Yurisa):

Vrei sa fiu misoginul tau?

| benny7 explică (pentru Yurisa):

Din contră suţin femeile, conducerea numai lor interzis bărbaţilor, poate o fi mai bine?!

| Yurisa a răspuns (pentru RAY):

Nu laughing multumesc de oferta laughing

| benny7 explică (pentru Dalmore):

Corect,asta e realitatea...

| RAY a răspuns (pentru Yurisa):

Pacat,as vrea sa ma cert cu tine, sa te enervez, sa te bazai, sa te fac alba in cap

| benny7 explică (pentru RAY):

Thanks man!*

| RAY a răspuns (pentru benny7):

Nu te lua dupa feministe urate, in fapt cele mai mari sunt balene esuate pe uscat, 50% din britanice sunt urate, in usa grasanele sunt la moda, sunt frustrate si complexaate, vorbim de femei cu creier nu de proaste

| RAY a răspuns (pentru Doja):

Corect

| benny7 explică (pentru RAY):

Da,creierul femeiesc mai presus decât cel bărbătesc!

| RAY a răspuns (pentru benny7):

Nu chiar, dar e important ca fiecare om sa aiba drepturi egale

| benny7 explică (pentru RAY):

De când e lumea creierul bărbatului a condus, acum să lăsăm femeilie viitorul e al lor!

| RAY a răspuns (pentru benny7):

Am condus impreuna man

| benny7 explică (pentru RAY):

Da,dar creierul femeiesc, a fost lăsat mereu deoparte, de aceea suferim atât de mult,,, e o pedeapsă pe creierul uman ar fi o dreptate?!

| RAY a răspuns (pentru benny7):

Ce pedeaposa

| benny7 explică (pentru RAY):

In toate si că nu a ajuns incă umanitatea să trăiască în univers! deci Viziunea ta dacă am lăsa totul numai pe creierul femeilor? dacă se poate!

| Jannah a răspuns:

Roaga-te sa candideze Miron Cozma la presedintie

| RAY a răspuns (pentru benny7):

E greu de spus, nu stiu, monogamia a adus mult rau omului

| benny7 explică (pentru RAY):

Da a adus. deci pentru binele umanităţi ar fi logig să conducă femeile! oricum au un creier deosebit?

| sabin89 a răspuns:

Dar vom mai trăi pe pământ când femeile vor conduce universul? Asta e marea întrebare.

| benny7 explică (pentru sabin89):

SIGUR Nu! numai e motiv de supravieţuire, fără femei nu se poate!

| Sn4k3 a răspuns:

Vom trai in afara lui.

| Gaby212 a răspuns:

Pai uite...A nimerit una la conducerea Romaniei si e jale.Proasta nici nu vede ca protestam ca sa plece, crede ca ne adunam ca sa o aclamam pe ea.

| Doja a răspuns:

Deja stim ce va fi luand modelul tarilor vestice.

In UK o femeie e prim ministru si nu poate negocia un tratat pentru care poporul a votat.

In Canada guvernul feminist cu jumatate din ministri femei a dus la eliminarea partidului de guvernamant din alegerile din Ontario dupa un ciclu electoral (de bine ce s-au descurcat)

In Germania avem o mama a ranitilor care aduce intregul continent african sa traiasca pe banii europenilor si nu numai)

In Scotia avem mama ranitilor v2, care vrea ce nu vrea poporul si doreste sa schimbe demografia scotiei doar ca sa-si asigure urmatorul ciclu de votanti.

In Barcelona avem o primarita pozata cum facea pipi pe jos, care arboreaza secera si ciocanul, doreste sa nu mai vina turisti ca sa importe cat mai multi magrebieni.

La UE avem o femeie (fosta - sanchi) comunista (Moggherini) care vrea sa infiinteze armata UE sub comanda ei si sa desfiinteze armatele locale. Nu e un pas spre dictatura, e doar o coincidenta.

Ca sa nu mai vorbim despre Dancila, Firea, Udrea, Saiddeh, Macovei, Pruna si alte multe altele pe care-i stim si noi.

Pentru fiecare Thatcher exista f multe exemple ca cele de mai sus.

| benny7 explică (pentru Doja):

Mulţúmesc! şi egalitatea în drepturi cum este noi dăm egalitate dar să conducem tot noi!