| AndraSima a întrebat:

E adevarat ca in viitor femeile vor conduce lumea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
Femeile sunt folosite de barbati cu putere, de la cele mai mici firme pana la cele mai mari corporatii.
Astfel se controleaza un stat
De aceea sunt si in majoritatea cazurilor client-femeie-boss

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Macar ceva bun se va petrece in viitor

| oglindasultanului a răspuns:

Au condus mereu, dar prin dormitoare ca fiind pet privat, acu' incep sa aiba dreptul la libertatea de a se afisa public fara barbati.

| Steregoi a răspuns:

Nu. Pentru ca exista Dumnezeu si el spune ca bărbatul e capul femeii. Si așa va fi mereu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma îndoiesc.

| CelCarePriveste a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa zic in aceasta privinta. E adevarat ca in ultima vreme, parca fetele astea tinerele au ceva mai mult decat ar trebui laughing