| Shery a întrebat:

De cate ori pe an mergeti la Biserica?

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Doamne Iarta-ma crying!

18 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Rar cand o mai duc pe bunica-mea.hee hee

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

De cate ori ma cheama Dumnezeu.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Destul de desbig grin Am mare incredere in Dumnezeu happy

daniela
| daniela a răspuns:

Cam o data pe luna

| Shery explică:

Si daca nu simti nevoia? si totusi o ai, chiar daca nu o simti...

| dulshe a răspuns:

Pai acum cum sunt in spania nu prea merg, e foarte departe biserica de romani, si nu am posibilitatea sa mergfoarte des, dar in romania merg de 2 ori pe luna!

| DenissaDeea a răspuns:

De cateori imi permite timpul
, dar mi-as dori sa pot merge cat mai des posibil.

| amberjuly a răspuns:

Niciodata, dar ii multumesc lui Dumnezeu in fiecare seara pentru fiecare zi care a trecut si pentru toate lucruruile bune pe care mi le-a scos in cale si pentru cele rele care m-au invatat cate ceva. Cand am o problema pe care nu mai stiu cum s-o rezolv... il rog sa-mi lumineze si mie mintea sa pot sa vad si eu mai clar totul. Ma mai rog pentru apropiati, pentru tot ce este viu...

| Paula a răspuns:

De spovedanie, craciun, anul nou si in caz cai o nunta sau ceva botez...

| yoannah a răspuns:

Aproape la fiecare sarbatoare...

| alexandruh a răspuns:

Ideal ar fi sa mergem la biserica in fiecare duminica si in sarbatorile mari. Asa ar fi bine, frumos si folositor pentru noi, constiinta si sufletul nostru.
Doamne ajuta!

| yuly_6695 a răspuns:

De foarte multe ori, de cate ori simt nevoia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am fost odata cand un preot a incercat sa ma inece de trei ori si nimeni nu a sarit, apoi bunicu era intins acolo in biserica pe o masa(eu am crezut ca sa certat cu bunica si nu mai doarme pe acasa) happy in rest nu am mai fost...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comentariu inlaturat de autor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are importanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori simt nevoie, la marile sarbatori dar si atunci cand simt nevoie de curatie, de mai multa rugaciune etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai cand moare cineva

| deel a răspuns:

Pai merg in fiecare duminica si cand sunt sarbatori fac pictura pe sticla la biserica si scluptura si imi place foarte mult bisericuta micuta din spatele blocului! si am mare incredere in Dumnezeu

si imi plac foarte mult slujbele de pasti!