| Osneros a întrebat:

De ce *artiștii nu sunt apreciați cu adevărat cât sunt în viață, ci majoritar post-mortem?

*Mă refer la artiștii buni, nu la regele Salam.

7 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Pentru ca Romania si-a pierdut suveranitatea, unii si-au dorit ``o tara ca afara`` iar valorile europene sunt altele. Valorile europene presupun haos, homosexualitate, desfrau, infractionalitate, o singura religie- a lor! Pe ca europa e condusa de la brouxelles, desfiintasrea granitelor e prioritara. Ca sa se intample asta, se desfiinteaza scoli, se tine populatia in saracie intelectuala, oamenii se imprastie. Valorile ii tin impreuna: actorii de pe scena- generatia de aur, traditiile, oviceiurile, religia, radacinile.

| syd a răspuns:

­­ai pw manager la atatea conturi?

| Osneros explică (pentru syd):

Mă confunzi. Am abia 2 conturi pe TPU și îl folosesc în mare parte pe ăsta laughing

| syd a răspuns (pentru Osneros):

­nu te confund

| Osneros explică (pentru syd):

Ce conturi crezi că mai am?

| Alexandru0007 a răspuns:

Toti au momentul lor, dar dupa moarte nu sunt mai mult sau mai putin apreciati, exista doar regretul ca au murit si asta cumva lasa senzatia ca n-au fost suficient apreciati.

| Osneros explică (pentru Alexandru0007):

Interesantă perspectivă.