| anonim_4396 a întrebat:

De ce barbatii au sfarcuri?

14 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Pentru ca suntem produsul evolutiei si nu al creatiei lui d-zeu.

| Flav a răspuns:

De ce femeile au sani?

| danut a răspuns:

Pentru armonie.

| juniper a răspuns:

Ca asa a vrut Dumnezeu, nu numai femeile sa aiba, ci si barbatii, ar fi fost incorect fata de femei.

| antonius74 a răspuns:

Barbatii au sfarcuri pentru a fi simetrici cu femeile din punctul acesta de vedere si pentru a nu fi complexati de lipsa lor. totusi, arata mai bine pieptul cu sfaruri cu tot happy

| SweetCandy a răspuns:

Ee... buna astalaughing

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Deoarece in primele luni de la concepere nu se stie sexul copiluluiwinking

| nutzu' a răspuns:

Ca sa intrebi tu...

| asko a răspuns:

De ce nu?

| DianaLostInDreams a răspuns:

Ce intrebare stupidalaughing)

| ina a răspuns:

Vai... e un element care i face mai... apetisanti.
Nu-ti place un baiat bronzat, cu muschii si sfracuri?
Cum ar arata fara?
Sa fim seriosi, sunt foarte importante.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca nu noi, atunci cine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Biblic pentru ca au fost creati asemanatori, pe urma sa trecut la evidentierea sexelor problema cu coasta, etc, medical nu cred ca ti-ar putea raspunde nici cel mai mare profesor dr acad univ etc.

| necunoscutul a răspuns:

Nu numai barbati au, si unele animale de parte barbateasca, cum ar fi; tapul, porcul berbecul...etc