| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand sunt singur acasa mi se misca usa de la dulap si imi pusca? Am crezut o data ca e cineva in dulap dar nu era nimeni. Si parintii zic ca e ceva fantoma in casa, laughing o data era nu stiu ce poza mica cu Iisus Hristos pe masa si o zburat la doi metri departare, se aprinde becul in camera de zi, se aude pasi pe hol si mama o zis ca o vazut un om in negru langa cuier laughing care avea o rana la cap, si o data o dat cineva cu pumnu parca in perete din cealalta camera dar nu era nimeni. Si odata tata s-a dus sa bea apa la 2 noaptea in bucatarie si o vazut un om negru stand la masa langa el si s-a speriat rau. Deci de ce mi se misca usa de la dulap? sad

Răspuns Câştigător
| AnaMaria_2328 a răspuns:

Cred ca trebuie sa incepi sa te infunzi in religie, a te duci la biserica, caci poza cu Iisus a zburat 2m departare-ce inseamna ca El se indeparteaza de tine, dar spera ca vei crede in EL.omul negru-inseamna spiritul rau ce te ispiteste sa faci rau.Astfel tu si familia ta TREBUIE sa credeti puternic in Iisus, si nu gluma.caci Dumnezeu tea ales ANUME pe tine ca sa fii credincios, cai El stie ca tu ai putea deveni cineva important pentru lucrarea lui Dumnezeu.Cred ca ti se pare aceasta straniu si pursisimplu o gluma.dar eu vorbesc foarte foarte serios!

31 răspunsuri:
| haidinamo a răspuns:

Tie ti ca ti se misca usa nu ca aia vad pe omu negru rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| bLaCkk196 a răspuns:

E curent in camera! =)