| ŞerbetdeLămâie a întrebat:

De ce croitorul nu isi permite sa-si cumpere imbracaminte la fel de des pe cat croieste sau confectioneaza?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Pai daca da toti banii pe magiun ca sa omoare 7 muste dintr-o lovitura...

8 răspunsuri:
| maiAm8conturi a răspuns:

E un business mort, nu prea isi mai face nimeni haine, iar de modificat nici nu se mai pune problema, avand in vedere ca ai ocazia sa probezi toate hainele, pana se potrivesc pe scheletul cu pricina sau balena esuata.
Ti-am raspuns asa de de umplutura, doar ai zis ca nu te intereseaza calitatea raspunsurilor.

| ŞerbetdeLămâie explică (pentru maiAm8conturi):

Aşa este. Nu mă interesează calitatea răspunsurilor. De aceea îţi voi face cinste cu un McPuişor cu multă maioneză...sau piuneză, nu neapărat că ar rima.

| seagate a răspuns:

Daca face 20 de costume pe luna tu intrebi de ce nu-si cumpara 20 de costume?
Esti ateu cumva?

| ŞerbetdeLămâie explică (pentru seagate):

Moama...n-ai ghicit!

| ŞerbetdeLămâie explică (pentru seagate):

Altfel formulata intrebarea mea: ai vazut tu croitor imbracat bine? Isi permite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi permite, hotu' dracu'! Dar lasa impresia ca este lovit de soarta direct in plex, doar-doar sa ne mai modificam nadragii in atelierul luiwinking

| TheCosmin99 a răspuns:

Men... sti care e traba deci eu la biologie fac desene la colegi ( asa sunt eu bun) dar daca fac vreo 5 desene eu nu am timp sa led fac ( in ora aceea) si... fac acasa. Cam asta e ''solutia'' intrebarii tale. Sper ca te-am ajutat. Pa :X Pa :X

| ŞerbetdeLămâie explică (pentru TheCosmin99):

Tu esti unul din celelalte 8 conturi?