| RAY a întrebat:

De ce oamenii de stiinta modifica virusi?

http://www.ziare.com/......ni-1151474

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Toate antibioticele si vaccinele au in ele o radacina a unui virus. Banuiesc ca s-ar astepta la o epidemie, si sa fie pregatiti ei il vor modifica in laborator si il vor include intr-un vaccin.

| RAY explică (pentru robijam):

Astfel poti face anti-virus?

| robijam a răspuns (pentru RAY):

Teoretic da.

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Pentru ca pot? sad

| WhatheWow a răspuns:

Păi ca să mai taie din noi, dă-ne dreacu'! laughing

| usuk a răspuns (pentru WhatheWow):

Buna asta. lmaolaughing

| HueyFreeman a răspuns:

Oamenii de stiinta...deja m-au umplut de respect. Un tabloid amarat, nu-l baga in seama.

| Delicacy a răspuns:

Că n-au neveste acasă.

| Terente20 a răspuns:

Lasa-ma cu stiri americane, astia baga frica in populatia lor proasta ca sa se imbogateasca.
daca lumea era in pericol, crezi ca se dadea la ziar? fii serios

| HouseHouse a răspuns:

Nu au ce face...+ ca e o mare prostie daca faci asa ceva sunt sanse de hmmmm 56% de ate imponavi orice ai face.