| Hăgiul a întrebat:

De ce tot primesc mesaje de la diversi utilizatori, pe care nici nu i-am vazut vreodata pe TPU, despre adidasi?

16 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Si eu primesc Hăgiule, nu vrei si unu cu galoşi (gumari). laughing

| Flav a răspuns:

Esti Al Bundy?

| FucktheSystem a răspuns:

Uf, văd că-s singura care n-a primit...
Mie trebuie să-mi trimită cu teneși sau bocanci, dar începe sezonul prin toamnă, cerd că de mâine o să primesc și eubatting eyelashes

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cu totii primim...da-i papucii laughing

| Necrophagist a răspuns:

Si eu, adevarul e ca ne pricepembig grin

| Dumnezău a răspuns:

Si...ti s-a cerut si tie parerea despre adidasii aceia?batting eyelashes

| Minks a răspuns:

Sunt spam-uri.

| gigel68 a răspuns:

Sunt reclame.

| NoNameJunior a răspuns:

Si eu am primit.este doar o reclama, nimic important.

| lazio9 a răspuns:

Cineva sau cativa sant platiti cu ceva banutzi ca sa FACA RECLAMA... poate esti interesat tu sau eu.sau vecinul etc...

| Tsunade99 a răspuns:

laughing laughing laughing Nu esti singurul.
Pe mine ma tot bate la cap una daca merita nu stiu ce adidasi.
Dar atunci cand primesti mesaje si nu crei, poti sa dai de undeva mai jos de unde scrie blocheaza utilizatorul, ca nu mai primesti.

| Xlove64 a răspuns:

Da
Si eu primesc straight face
Ma intreaba ce parere am despre anumiti adidasi de pe Originals
Cine stie. poate or fii cei de la Originals care trm mesaje ca sa`si faca publicitate straight face
-_-'

| ComputerGeek a răspuns:

Spam-ul nu are limite. X-(

| Melindutza a răspuns:

Si eu am primit mesaje de astea.nu-i nimica important oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E spammer. Mare filosofie, intr-adevar.

| FreeLife a răspuns:

Fac reclama... ignora-i