| Izz a întrebat:

Voi ati primit vreodata mesaje de la utilizatori in care va spuneau "inceteaza cu intrebarile",'esti..."etc? Ce ati facut?

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Pana acum, nu am primit nici un fel de mesaje de la alti utilizatori, si sper sa nu am surprize de acest gen.
Daca as fii in situatia aceasta, i-as da mesaj inapoi si i-as spune ca asta a fost parerea mea, chiar daca altora nu le convine.
Spun doar ce cred.

Toate cele bune!happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, dar am primit injuraturi si jigniri. Mesajul meu este: Sa-ti fie rusine si apoi am blocat utilizatorul.