| 4b a întrebat:

De ce uneori suntem trimisi sa "culegem" ce au "semanat" altii?!

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Tot noi suntem si altii happy uneori ca sa se "coaca" trec mai multe generatii, fiecare are rolul lui
am auzit ca intr-o civilizatie cand cineva din acea civilizatie invata ceva toti din acea civilizatie invatau instantaneu acel ceva

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimiși de cine?
De "șef" să culegem rodul muncii "colegului"? ...sau de ego-ul nostru?

| EmaS a răspuns:

Nu este mult mai simplu?

| EmaS a răspuns:

Ce seamana omul aceea va si secera.

| harciog a răspuns:

Ptr ca ala care a semanat nu-i place recolta si a renuntat la ea.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că cei dinaintea noastră nu au știut că trebuie să mai și culeagă!
Pa, pa.

| sabin89 a răspuns:

Te referi la capsunele din Spania?

| RAY a răspuns:

Ca sa le mancam plantele de foame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie neaparat sa acceptam asta? nu inteleg foarte bine intrebarea. eu unul nu prea accept sa culeg ce-a semanat altul, doar in cazuri exceptionale.

Răspuns utilizator avertizat
| thebeggar a răspuns:

Pentro ca suntem niste C.A.P - uri happy

| thebeggar a răspuns:

Si ca 0-urile sa nu arunce flacari, C.A.P "stand for" Creiere Amorfe Parazite

| Adryanna2000 a răspuns:

Eu n-am inteles ce vrei sa zici.