| DorelSudoru a întrebat:

Decat sa comentati aiurea nu mai raspundeti...
Ok acum intrebarea...Stiti cum erau prostiile alea cu ouija, bloody marie, out of body...Mai vreau povestioare din astea(buhaha magie, ritualuri) pentru a le incerca.

2 răspunsuri:
| DorelSudoru explică:

@fumaretul Clar, spart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un cal mort, langa cemetirul satului.am pus pariu ca nu are nimeni curaj sa-i bage noaptea un colt de paine in gura. unul din noi s-a hotarat si pe cand incerca sa-i bage paine intre dintii inclestati, calul a spus; nu mananc ma nu mananc.si de atunci asa face mereu, da numai la miezul noptii.si e mort, mort.