| rocsyy a întrebat:

Deci aseara si alaltaieri seara am vazut ceva ce n-am mai vazut. Duminica seara era vreo ora 10, stateam sprijinita de o masina din fata blocului si priveam cerul, cand ce vad? O lumina galbena, era mai amre ca o stea, era ceva rotund si se misca in zig-zag, am crezut ca mi se apare dar le'am arata si prietenilor mei, dar a intrat in scurt timp dupa blocuri.Aseara,s-a intampalt mai tarziu, era ora 11 jumatate si am privit cerul cu speranta de a mai vedea odata chestia aia, dar in loc de asta am vazut stele care se miscau, dar nu erau cazatoare pentru ca nu formau o dunga si al un moemtn dat se opreau.Doua se miscau in acelasi timp paralel, am alergat ca sa le vad mai mutl timp dar una lt bloc mi-a impiedicat vederea, alta stea(cred ca erau stele dar nu stiustraight face ) s-a deplasat mult dupa s-a oprit si se invartea in loc, apoi s-a stins pur si simplustraight face. Poate aveti voi o explicatie.Ma gandesc la OZN-uri rolling on the floor dar mi se pare cam banal =]

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Măi prea sfinte nu mai bea bere măi, ca uite ce se intampla, vezi OZN-uri si-ti pierzi credinta.

| petruclaudiu78 a răspuns:

@lemonshu, e si normal, dupa vreo 37 de beri. Poti sa vezi si Luna transformandu-se in fecioara.
I-o fi invitat primarul si pe ei la festival, ca asa-i romanul, primitor si bucuros de oaspeti intergalactici.

| corasa a răspuns:

E un obiect zburator? Da. Ai reusit sa il identifici? Nu. E un Obiect Zburator Neidentificat. O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orb-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti galateanca ai vazut bine.de festivalul berii am vazut cele 37 de lumini portocalii,care s-au ridicat de peste dunare, din padure zburand spre est. dupa ce in cursul serii o lumina mare galbena, un glob luminos plutea in spatiul gol dintre soseaua de la ic bratianu si dunare.nu am vazut decat ceva vag, in presa despre trei lumini portocalii.dar eu le-am vazut pe toate 37 ridicandu-se si disparand spre est, peste cartierul mazepa si badalan.