| ionesccatalin a întrebat:

Doresc sa fac si eu un test iq,dar nu orice fel, as vrea un test cat se poate serios... un link sau altceva?

6 răspunsuri:
| Silent3025 a răspuns:

Eu nu stiu ce link sa-ti dau pentru astfel de teste, insa sa stii ca pe net exista o gramada de teste HQ inselatoare, la multe o sa scrie ca a participat si Hagi, vedete etc. De ce spun inselatoare? o sa te puna sa faci testul iar ca sa vezi rezultatul o sa te puna sa introduci numarul de telefon, atentie! in urma completarii numarului de telefon o sa primesti tot pe felul de SMS-uri pe telefon la Suprataxa. Deci inca o data iti spun: atentie!

| ionesccatalin explică (pentru Silent3025):

Sunt deja la curent cu toate lucrurile acestea.

| Robert2580 a răspuns:

Chestia e in felul urmator un test iq de pe net nu e acelasi lucru cu un test iq care il dau in SUA. Din ceea ce stiu eu pentru a da un test iq e nevoie de o stare psiho-emotionala cat mai buna posibila, iar testul trebuie sa fie certificat in functie de varsta. Daca vrei sa dai un test iq real intereseaza-te, nu mai fa porcarii de pe net!

| ionesccatalin explică (pentru Robert2580):

Eu sunt de parere ca in tot internetul asta cat e el de complex, 1 singur test macar bunicel exista sigur. Fiecare cu opinia lui.

| Robert2580 a răspuns (pentru ionesccatalin):

Da poate gasesti, dar cum am spus conteaza varsta si starea psiho-emotionala!

| ionesccatalin explică (pentru Robert2580):

Ok.