| anonima4all a întrebat:

E adevarat ca in 2012 va veni sfarsitul lumii? vreau parelile voastre despre asta...

Răspuns Câştigător
| Cryss a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni cand noi ne asteptam cel mai putin tongue. Nu cred ca o sa fie in 2012 happy.

134 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie niciodata cand vine sf lumii asa spun uni ca vine in 2012 dar nu este adevarat nimeni de pe pamant nu stie poate sa vina in orice clipa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca nu vine sfarsitul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu credeti in asa ceva sunt doar minciuni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mai spus asa ceva si nu sa intmplat doar minciuni nu credeti in asta ca vor doar sa va sperie :-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stati calmi nu vine sfarsitul sa mai zis asa ceva si nu a venit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu eu nu cred ca va veni sfarsitu lumii prea curand, in niciun caz in 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu cred.Asa au zis ca vom muri in 2002.si am murit? Nu`. Deci e clar;-). numa sa ne sperie. poate vor fii niste schimbari dar sfarsitul Lumii.va fi cand vrea Dumnezeu:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te ca daca e sfrsitul lumii in 2012 nici sa sarut un baiat nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. in 2012 poate se va intimpla ceva, dar nu sfarsitul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumii poate venii ori cand, dar unde este moarte si suferinta, acolo este si Dumnezeu sa indrepte lucrurile. Unde este Dumnezeu acolo este lumina, pace, speranta si VIATA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat sunt minciuni cei care cred inseamna ca se uit la prea multe desene animate numai dumnezeu stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumii va fi cand va veni isus cristos pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e frica.eu cred.Glumeam este o porcarie. Sfarsitul lumi va fi cand noi vom fi suficienti de prosti incat sa ne batem intre noi, sa furam si multe alte chesti.eu cred deoarece noi suntem asa.deci schimbativa nu mai furati, nu mai va bateti, si fiti si voi mai cu frica de Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred mia stricat tota ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fiti prosti si nu credeti aceste prosti lasati sa vorbeasca pe cei prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevara nu nimeni nu poate sa stie cand e sfarsitul lumi in afara de dumnezeu.Si sa stiti ca si in 2000 s-a spus ca e sfarsitul lumi si nu a fost.Si va intrebati de unde stiu nu au inventat s-au uitat in calendarul Mapasilor si au vazut ca e sfarsitul lumi ca e in 2012, dar au spus ca se uita in calendarul Incasilor.Eu nu cred ca sfarsitul lumi este in 2012, plus ca nu e sigur si nimeni in afara de Dumnezeu nu stie cand e sfarsitul lumi.Deci relacasativa, si nu mai credeti in toate prostile.Linistiti-va nu va fi sfarsitul lumi in 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan sfarsitul pamantului va fi cand vrea dumnezeu nu cand spun savanti care nu cred an el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat nimic...numai *** mananca astia cu sfarsitul lumii al lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista sfarsitul lumii! nu exista nimica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai Dumnezeu va styy cand va veni sf lumiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti vreau sa spun ceva. Dumnezeu hotareste noi nu stim el a creat Pamantul si pe noi. suntem decat oameni noi trebuie sa ne vedem de viata noastra nu ce spun cei ce nu cred in Dumnezeu. Dumnezeu e totul el ne-a creat. Si ar trebui sa nu mai fie atata rau pe Pamant! ca alfel poate o sa ne gasim sfarsitul! Sa ne ajute Dumnezeu sa cinstim icoanele sa mergem la biserica sa nu mintim sa nu injuram sa nu ne certam intre noi sa fim civilizati! Sa ascultam de Biblia Sfanta! deci nu mai fiti rai pe Pamant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu stie decat Dumnezeu Tatal cand va veni sfirsitul lumi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat...numai Dumnezeu stie asta(autoputernicul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea nu prea cred ca sfarsitul lumii va fi in anul 2012...nimenin nu are cum sa stie acest lucru...doar Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si...astia au si un videoclip cu sfarsitul lumirolling on the floorcica stiu cum va firolling on the floor)e o prostie.doar dumnezeu stie acest lucru... dap eu 70% nu cred si 30% nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred asa ceva eu nu cred in lume eu cred in dumnezeu si au mai venit cu vesti din astea cacica vine gaura neagra si nu a vnt asa ca eu nu cred uin acestea nu este adevarat ce spune lumeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca in 2012 va fi sfarsitul lumii sa nu ne mai ascundem dupa un deget ca va fi un cutremur foarte mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat si nu in 2012 si va veni in 2011 in 27 august va spun sigur cititi si voi in biblie sa vede dar nu stiu sigur ce pagina cautati si voi pe acolo despre sfarsitu lumi