| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca apa este vie? Adica din cate am auzit daca ii pui muzica de la muzica gen Metalica sau muzica cu injuraturi se incalzeste si daca ii pui muzica clasica ea este mai buna?

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Doar se tulbura. Pune un pahar cu apa langa un amplificator, si baga Master of Puppets, sa vezi cum se-mbata de vibratiile sonore sublime ale chitarei. Daca o bei, o sa-ti cante melodia-n cap.

12 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Si eu ma miram de ce era sa ma inec si nu ma mai saturam de inghitit in Siret. Unul asculta clasica cu boxele la masina date la maxim.Ai dreptate, devenise mai dulce.

| Skylar a răspuns:

Daca ii pui "muzica de la muzica" gen "Metalica" nu se incalzeste... experimentul este despre cum ingheata apa, adica de la muzica agresiva o sa inghete agresiv s.a.m.d. Si nu, nu are viata, decat "memorie", exact ca in R.A.M.ii de la calculator.

| Woodenpints91 a răspuns:

Metallica fiinţă! Metallica. Cu 2 de L

| RAY a răspuns:

Sunetul este o vibra sonora care merge in aer cand se ciocneste de moleculele apei ea vibreaza, apa nu e vie

| Mădă0611 a răspuns:

laughing Nu, sau poate traiesc in minciuna. Incearca si spune-mi rezultatul, sa nu mor proasta.

App, mai pune un l la meta..., ca iti sar roacherii in cap. whistling

| WhatheWow a răspuns:

Da, e vie dar doar apa minerala gazoasa, apa plata e moarta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metallica! Uăăăă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. nu numai la muzica. isi schimba structura in functie de ce-i transmiti.

| NuTeCred a răspuns:

Incearca. De asta nu am auzithee hee

| Laura02 a răspuns:

Am repetat de multe ori cuvantul "muzica"laughing

| Delya5818 a răspuns:

Serios? ..Interesant.happy